O HOTELU

Kapacita hotelu je celkem 18 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, LCD televizorem a minibarem. Rozdíl mezi nimi je především ve velikosti a typu okna.

Přehled pokojů:


6x Standardní pokoj - dvoulůžkové pokoje s klasickým oknem,
5x Podkrovní pokoj - vícelůžkové pokoje v podkroví se střešním oknem (1x dvoulůžkový, 3x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový),
5x Economy pokoj - malé podkrovní dvoulůžkové pokoje se střešním oknem,
1x Rodinný pokoj - prostorný pokoj se čtyřmi lůžky, kuchyňským koutem (neslouží k vaření), aktuálně dlouhodobě obsazen,
1x Apartmán - velký dvoulůžkový pokoj se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s výhledem na zámek.

Celková kapacita hotelu je 42 osob při obsazenosti všech pevných lůžek.

Všechny vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké, pokryty Wi-fi připojením zdarma. Do hotelu je vstup domácích zvířat zakázán. 
 

Hotel Mario je provozován celoročně, ceny jsou včetně snídaně bufetového typu. Pro Vaši rezervaci si pište na: info@hotelmario.cz nebo volejte recepci tel. 731607210

Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz s platností až na 1 rok dle Vašeho požadavku - počet nocí, typ pokoje nebo na konkrétní částku. 

Těšíme se na Vás. 

 

 

 

Salonek

Pronájem salonku ke školení či osobním nebo pracovním schůzkám. Max. kapacita je do 20 osob. Pro více informací či s konkrétními požadavky nás kontaktujte emailem. 

7. 8. 2023

Vinný sklípek

Pro skupiny našich hostů nabízíme možnost pronájmu vinného sklípku přímo v hotelu. V nabídce máme lahvová vína od Vinselekt Michlovský. Rádi zajistíme raut dle Vašeho požadavku. Objednání sklípku je nutné domluvit předem včetně požadavků na občerstvení, obsluhu apod. Maximální kapacita je 20 osob. 

10. 7. 2023

Dárkový poukaz

Rádi Vám pro Vaše blízké vytvoříme dárkový poukaz s platností až na jeden rok. Není třeba znát konkrétní termín, obdarovaní si tak mohou objednat termín pobytu, který jim nejlépe vyhovuje. V případě zájmu nám prosím napište, o jaký typ pokoje byste měli zájem, počet osob a případnou délku pobytu.

20. 12. 2022