O HOTELU

Přijímáme rezervace na rok 2022. Pro Vaši rezervaci si pište na: info@hotelmario.cz nebo volejte recepci:-) Těšíme se na Vás.

Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz s platností až na 1 rok dle Vašeho požadavku - počet nocí, typ pokoje nebo na konkrétní částku. 


Kapacita hotelu je celkem 18 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, LCD televizorem a minibarem. Rozdíl v jednotlivých typech je především ve velikosti plochy a typu okna.

Většina pokojů je dvoulůžkových, některé jsou vybaveny třemi až čtyřmi pevnými lůžky. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s výhledem do Zámeckého parku a na náměstí.

Všechny vnitřní prostory hotelu jsou zcela nekuřácké a pokryté Wi-fi připojením zdarma.
Do hotelu je vstup domácích zvířat zakázán.

 

Hotel Mario je Vám celoročně k dispozici a zajistí Vám to nejlepší ubytování Lednice. Pobyt s výbornou snídaní a dalšími službami, které nabízí pouze komfortní hotely, je zárukou toho, že si na své dovolené opravdu odpočinete. Zjistěte si více informací o našem hotelu i malebném okolí na oblastní stránce Jižní Morava ubytování nebo Pálava ubytování. Rádi Vás u nás uvítáme. Těšíme se na Vás.

Rezervace na rok 2022

Těšíme se na Váš pobyt u nás. Rezervujte si pobyt přímo zde na našich stránkách nebo emailem. 

10. 1. 2022

Půjčení kol

Nabízíme našim hostům půjčení kol přímo v hotelu. Možnost rezervace předem emailem nebo při příjezdu na recepci. 

 

10. 1. 2022

Dárkový poukaz

Rádi Vám pro Vaše blízké vytvoříme dárkový poukaz s platností až na jeden rok. Není třeba znát konkrétní termín, obdarovaní si tak mohou objednat termín pobytu, který jim nejlépe vyhovuje. V případě zájmu nám prosím napište, o jaký typ pokoje byste měli zájem, počet osob a případnou délku pobytu.

20. 12. 2021