O HOTELU

Od 24.5.2021 je hotel v provozu pro všechny hosty v souladu s vládním nařízením.

Vláda povolila ubytování s podmínkou doložení negativního testu, očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci Covid-19. 

Pro Vaši rezervaci pište nebo volejte:-) Těšíme se na Vás.


Kapacita hotelu je celkem 18 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, LCD televizorem a minibarem. Rozdíl v jednotlivých typech je především ve velikosti plochy a typu okna.

Většina pokojů je dvoulůžkových, některé jsou vybaveny třemi až čtyřmi pevnými lůžky. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s výhledem do Zámeckého parku a na náměstí.

Všechny vnitřní prostory hotelu jsou zcela nekuřácké a pokryté Wi-fi připojením zdarma.
Do hotelu je vstup domácích zvířat zakázán.

 

Hotel Mario je Vám celoročně k dispozici a zajistí Vám to nejlepší ubytování Lednice. Pobyt se stravováním a mnoha dalšími službami, které nabízí pouze komfortní hotely, je zárukou toho, že si na své dovolené opravdu odpočinete. Zjistěte si více informací o našem hotelu i malebném okolí na oblastní stránce Jižní Morava ubytování nebo Pálava ubytování. Rádi Vás u nás uvítáme. Těšíme se na Vás.

Půjčení kol

Nabízíme našim hostům půjčení kol přímo v hotelu. 

29. 4. 2021

Dárkový poukaz

Rádi Vám pro Vaše blízké vytvoříme dárkový poukaz s platností až na jeden rok. Není třeba znát konkrétní termín, obdarovaní si tak mohou objednat termín pobytu, který jim nejlépe vyhovuje. V případě zájmu nám prosím napište, o jaký typ pokoje byste měli zájem, počet osob a případnou délku pobytu.

20. 12. 2019